Loading
0850 333 111 (Po – Ne: 09:00 – 21:00) online@verne.sk Pobočky verne.sk
VYHĽADAJTE SVOJU DOVOLENKU

Parkovanie na letisku Viedeň ZDARMA


Parkovanie na letisku ViedeňPonuka dovoleniek mimo hlavnej letnej dovolenkovej sezóny je oveľa širšia a pestrejšia s odletmi z letiska Viedeň - Schwechat. Nemecké, rakúske a niektoré slovenské cestovné kancelárie ponúkajú dovolenky s odletmi z Viedne prakticky do každej dovolenkovej destinácie. Navyše, niektoré exotické dovolenkové destinácie sú z Viedne dostupné aj priamymi letmi, a tak sa na exotickú dovolenku do Kene, Spojených Arabských Emirátov, Dominikánskej republiky, na Kubu, Kanárske ostrovy, či Maledivy dostanete pohodlne letecky bez prestupov a za výhodné ceny.

Vaša exotická dovolenka bude ešte výhodnejšia s našim EXTRA BONUSOM - parkovacou kartou, s ktorou môžete parkovať priamo na letisku Viedeň počas celej dĺžky Vašej dovolenky. Parkovaciu kartu zdarma si môžete vybrať pri každej rezervácii dovolenky s odletom z letiska Viedeň, podľa ďalej uvedených podmienok.

Podľa dĺžky zvolenej dovolenky Vám k Vašej dovolenke s odletom z Viedne pribalíme 8-dňovú alebo 15-dňovú parkovaciu kartu na letisku Viedeň ZDARMA, a pri kúpe Vašej dovolenky tak môžete ušetriť až 140 €*, za ktoré radšej nakúpte suveníry alebo si doprajte výnimočnú večeru či iný nezabudnuteľný zážitok počas Vašej dovolenky :-)

Táto mimoriadna ponuka je k dispozícii na vyžiadanie, je limitovaná počtom parkovacích kariet, vzťahuje sa na všetky paušálne pobyty s odletom z Viedne, ktorých sumárna hodnota za všetky osoby dosiahne aspoň 2 500,- € (vrátane doplnkových služieb ako cestovné poistenie a pod.) pre rezervácie pobytov v období od 15.09.2016 do 31.10.2016 s dĺžkou pobytu max. 15 dní a uhradené plnou alebo zálohovou platbou. Neplatí pre rezervácie samostatných leteniek alebo hotelov bez leteckej dopravy. Pre pobyty dlhšie ako 15 dní môže byť poskytnutá parkovacia karta na 15 dní, zvyšný čas parkovania je v individuálnej réžii. Parkovacie karty platia pre parkovanie na parkovisku Parkplatz C letiska Viedeň Schwechat, z ktorého sa dostanete pohodlne pešo krytým tunelom s pohyblivými pásmi až do terminálu.

Rezervujte teraz

* štandardné parkovné na Parkplatz C na 14 dní.