Loading
0850 333 111 (Po – Ne: 09:00 – 21:00) online@verne.sk Pobočky verne.sk
VYHĽADAJTE SVOJU DOVOLENKU

Cestovné kancelárie na verne.sk

Portál dovoleniek cez internet verne.sk ponúka na svojich stránkach ponuky slovenských, českých, rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií. Na jednom mieste tak môžete nájsť širokú ponuku dovoleniek, porovnať si konečné ceny vrátane povinných príplatkov a vybrať si tak dovolenku podľa Vašich predstáv za najlepšiu cenu na trhu. Všetky ceny zobrazované na našich stránkach sú získavané priamo z rezervačných systémov cestovných kancelárií a v momente online overenia dostupnosti vybranej kapacity je zobrazovaná cena aktuálna.
  

Prehľad zastúpených cestovných kancelárií

 

 

1-2-FLY (DE) 5 for Flug (DE) ADAC Reisen (DE)  Aeolus (SK) Air Marin (DE) Aldiana (DE) Alltours (DE)
BigXtra (DE) Bucher Reisen (DE) Club Magic Life (DE) Club Robinson (DE) Condor (DE) Dertour (DE) Discount Travel (DE)Express Travel International (AT/SK) Ferien Touristik (DE) FIRO-tour (SK) FTI Touristik (DE)
Globtour (SK) Gulet Touristik (AT) Happy Travel (SK) Hechter (SK) Hydrotour (SK) ITS Billa Reisen (AT) Jahn Reisen (DE/AT) Kartago Tours (SK) Koala Tours (SK)
  Meiers Weltreisen (DE) Neckermann (DE) Neckermann (AT) Öger Tours Orex Travel (SK) Satur Travel (SK) Seneca Tours (SK) Schauinsland Reisen (DE)
  Solvex (SK)  Terra Reisen (AT) Thomas Cook (DE) Time Travel (CZ) TIP travel (SK) TUI (DE/AT) Turancar (SK)

 

1-2-FLY1-2-FLY, Nemecko

Cestovná kancelária 1-2-FLY je dcérskou spoločnosťou svetovo známej skupiny TUI, najväčšieho touroperátora v Nemecku. Špecializuje sa hlavne na cenovo výhodné ponuky dovoleniek do všetkých obľúbených stredomorských letovísk.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

5 for Flug 5 vor Flug, Nemecko

Cestovná kancelária 5 vor Flug je dcérskou spoločnosťou jednej z najväčších nemeckých cestovných kancelárií FTI Touristik. 5 for Flug je last minute portálom, ktorý agreguje tie najlacnejšie letenky dostupné na trhu a v spojení s výhodnými cenami hotelov ponúka najlacnejšie možnosti dovoleniek do celého sveta.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

ADAC Reisen ADAC Reisen, Nemecko

Cestovná kancelária ADAC Reisen je súčasťou renomovanej nemeckej skupiny REWE Group. Táto CK sa špecializuje na pobyty v kempoch, chatkách a apartmánoch, ale aj na aktívnu dovolenku a tábory v destináciách celej Európy s individuálnou dopravou do cieľovej destinácie.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Aeolus

Aeolus, Slovensko

Slovenská cestovná kancelária Aeolus pôsobí na slovenskom trhu dovoleniek od roku 1993. Ako špecialista na Grécko ponúka svojim klientom najširšiu škálu ostrovov a dovolenkových rezortov v Grécku spomedzi slovenských cestovných kancelárií.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Air Marin Air Marin, Nemecko

Air Marin je low cost portál známej skupiny cestovných kancelárií so značkou Thomas Cook. Konceptom tejto značky je aby klient platil len skutočne za to čo potrebuje.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

AdrialandAldiana, Nemecko

Dovolenka s CK Aldiana je dovolenka v starostlivo vyberaných prémiových klubových hoteloch a all inclusive konceptom stravovania a množstvom animačných aktivít. Animácie zahŕňajú aktivity ako fitness, potápanie, golf, animácie pre deti, bicyklovanie, tenis, vodné športy, wellness, spa, ale aj zimné športy.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka 

 

AdrialandAlltours, Nemecko

Významná nemecká cestovná kancelária Alltours sídli v Duisburgu. V roku 1974 ju založil Willi Verhuven a dnes sa v predaji dovoleniek radí medzi štvrtú najväčšiu cestovnú kanceláriu v Nemecku a šiestu najväčšiu cestovnú kanceláriu v Európe.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

BigXtra BigXtra, Nemecko

Cestovná kancelária BigXtra je podobne ako 5 vor Flug dcérskou spoločnosťou jednej z najväčších nemeckých cestovných kancelárií FTI Touristik. BigXtra je špeciálnou značkou FTI pre akčné ponuky a zároveň konsolidátorom, ktorý skladá výhodné letenky a hotelovú kapacitu rôznych CK na dennej báze (datamix / dynamic packaging) pre dovolenky do celého sveta.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka 

 

Bucher Reisen Bucher Reisen, Nemecko

Bucher Reisen je last minute portál renomovanej skupiny cestovných kancelárií so značkou Thomas Cook v Nemecku, Anglicku, Holandsku, Francúzsku a Belgicku, do ktorej patrí aj charterová letecká spoločnosť Condor. Bucher Reisen agreguje aktuálne dostupné lacné letenky a hotely, a takto vytvára dovolenkové balíčky za výhodné ceny.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Club Magic Life Club Magic Life, Nemecko

Dovolenka s Club Magic Life je všetkým tým čo očakávate od perfektnej dovolenky. Relaxácia, šport, zábava, aktivity a potešenie. To všetko dostanete v cene dovolenky a v najvyššej kvalite, bez ďalších poplatkov za zábavu, šport, či zmrzlinu pre deti. Club Magic Life je bezstarostná dovolenka vo viac ako 170 dôkladne vyberaných hoteloch.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Robinson Club Robinson, Nemecko

Značka Robinson patrí do silnej nemeckej skupiny cestovných kancelárií TUI. Dovolenka so značkou Robinson je klubová dovolenka na vysokej úrovni so všetkým čo si viete predstaviť v súvislosti s dovolenkou s prihliadnutím na šport, relax a zdravý životný štýl. Všetky klubové hotely sú v atraktívnych destináciách ako Alpy, Stredomorie, Atlantický oceán a Maledivy.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka 

 

Condor Condor, Nemecko

Letecká spoločnosť Condor je súčasťou silnej a etablovanej skupiny cestovných kancelárií pod značkou Thomas Cook. História leteckej spoločnosti Condor siaha do roku 1955, kedy jedným zo zakladajúcich akcionárov bola aj nemecká vlajková letecká spoločnosť Lufthansa, či nemecké železnice Deutsche Bundesbahn.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Dertour Dertour, Nemecko

Cestovná kancelária Dertour je súčasťou silnej nemeckej skupiny REWE Group, do ktorej okrem cestovných kancelárií patria aj známe obchodné reťazce. CK sa špecializuje na pobyty v Severnej a Južnej Amerike, Austrálii, na Novom Zélande a Spojených Arabských Emirátoch, ale aj v obľubených európskych destináciách. Deluxe katalóg ponúka exkluzívnu dovolenku v 5-6* hoteloch.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Discount Travel Discount Travel, Nemecko 

CK Discount Travel je členom renomovanej skupiny cestovných kancelárií so značkou TUI. Hlavným produktom tejto CK sú nízkonákladové letenky a hotely, ktoré spája aj do pobytových zájazdov do celého sveta za výhodné ceny.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Express Travel International ETI, Rakúsko/Slovensko 

CK Express Travel International (ETI) je od svojho vzniku v roku 1998 špecialistom na Egypt. Pobytové zájazdy organizuje v oblasti Hurghady, Sharm El Sheikhu, Marsa Alam, Makadi Bay, El Quseir či El Gouna, kde sú dovolenkárom k dispozícii aj slovensky/česky hovoriaci delegáti. Počas letnej sezóny aj s odlety z Bratislavy. CK ponúka aj možnosť plavieb po Níle a poznávacie zájazdy v Egypte.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka 

 

Ferien Touristik Ferien Touristik, Nemecko 

Cestovná kancelária Ferien Touristik vznikla v Nemecku v roku 2000, ako odpoveď na stále rastúci dopyt po last minute dovolenkách za výhodné ceny. Táto CK zoskupuje na dennej báze tie najlepšie ponuky leteniek a hotelov, a takto vytvorené ponuky last minute dovoleniek do celého sveta ponúka na európskom trhu.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

FIRO-tour FIRO-tour, Slovensko 

Cestovná kancelária FIRO-tour pôsobí na trhu v Českej republike od roku 1990 a po upevnení pozície začína od roku 2001 pôsobiť aj na trhu v Slovenskej republike. CK sa špecializuje na obľúbené letné prímorské destinácie, do ktorých ponúka priame letecké spojenia zo Slovenska, ale aj pobyty v exotických destináciách vo svete.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

FTI Touristik FTI Touristik, Nemecko

Cestovná kancelária FTI Touristik je jednou z najväčších nemeckých cestovných kancelárií, na trhu pôsobí od roku 1993. V súčasnosti ponúka širokú škálu dovoleniek do všetkých obľúbených destinácií, s odletmi z nemeckých letísk ale aj z ľahko dostupnej Viedne. Či už budete hľadať letnú dovolenku v Stredomorí alebo exotickú dovolenku vo svete, s ponukou FTI sa určite stretnete.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka  

 

Globtour Globtour, Slovensko

CK Globtour sa špecializuje na ponuku dovoleniek s individuálnou alebo autobusovou dopravou v Chorvátsku. Vo svojej ponuke má širokú škálu ubytovania v súkromí, apartmánov, penziónov, a hotelov na pobreží chorvátskeho Jadranu. Okrem Chorvátska s cestovná kancelária Globtour špecializuje aj na Bulharsko, a vo svojej ponuke dovoleniek má zastúpené aj obľúbené Turecko, Grécko, Taliansko, a Čiernu Horu.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Gulet Touristik Gulet Touristik, Rakúsko

Rakúska cestovná kancelária Gulet Touristik sa považuje za experta v plnení dovolenkových túžob Rakúšanov. Ponúka dovolenku vo všetkých žiadaných svetových dovolenkových destináciách s odletmi z rakúskych letísk. Z tých je pre slovenskú klientelu najdostupnejšie letisko vo Viedni. Táto CK ponúka dovolenky aj s odletom z letiska Budapešť.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka   

 

Happy Travel

Happy Travel, Slovensko

Cestovná kancelária Happy Travel sídliaca v Nitre je na slovenskom trhu dovoleniek prítomná od roku 2008. Svojou ponukou sa CK Happy Travel zameriava na obľúbené dovolenkové destinácie. V ponuke CK Happy Travel nájdete letné dovolenky v destináciach Turecko, Egypt, Bulharsko a Grécko/Rhodos.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Hechter

Hechter, Slovensko

Slovenská cestovná kancelária Hechter Slovakia pôsobí na trhu dovoleniek od sezóny 1995. Cestovná kancelária si vybudovala svoje pevné miesto a patrí k tradičným etablovaným cestovným kancelária na Slovensku.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka 

 

Hydrotour

Hydrotour, Slovensko

Cestovná kancelária Hydrotour so sídlom v Bratislave pôsobí na slovenskom trhu od roku 1994. V súčasnosti má na Slovensku 17 pobočiek a sieť viac ako 800 obchodných zastúpení. CK Hydrotour sa svojou ponukou pobytov zameriava na lepšie hotely pre náročnejších klientov, ktoré sa snaží ponúkať za priateľné ceny.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka  

 

ITS Billa Reisen ITS Billa Reisen, Rakúsko

Cestovná kancelária ITS Billa Reisen pôsobí na rakúskom trhu od roku 1998. Značky cestovnej kancelárie ITS a obchodného reťazca Billa sú členmi silnej skupiny REWE Group. CK ponúka dovolenkové pobyty tak v Stredomorí ako aj obľúbených exotických destináciach za výhodné ceny, najmä last minute ponuky tejto CK sa radia k najnižším cenám na trhu.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka  

 

JAHN Reisen Jahn Reisen, Nemecko/Rakúsko

Cestovná kancelária JAHN Reisen vo svojom názve nesie meno jej zakladateľa - Friedrich Jahn.  Dnes je členom silnej skupiny REWE Group. CK sa špecializuje na pobyty pre klientov s vyššími nárokmi, na pobyty v luxusných hoteloch v európskych ale aj exotických destináciách sveta. V ponuke CK JAHN Reisen nechýbajú wellness pobyty, aktívne dovolenky spojené s poznávaním či okružné plavby.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Kartago Tours Kartago tours, Slovensko

Cestovná kancelária Kartago Tours pôsobí na Slovensku od roku 1994, svoje pobočky má po celom Slovensku. V jej ponuke nechýbajú klasické letné dovolenkové destinácie, akými sú Egypt, Turecko, Tunisko, Malorka, Bulharsko a Grécko. Do týchto dovolenkových destinácií ponúka letecké spojenie z Bratislavy, Košíc, Popradu a Sliača.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Koala Tours Koala Tours, Slovensko

Slovenská CK Koala Tours má svoje miesto na trhu cestovných kancelárií od roku 2001. Spolu s ďalšími tradičnými cestovkami patrí k etablovaným cestovným kanceláriám na slovenskom trhu. Svojou ponukou sa cestovná kancelária Koala Tours zameriava na tradičné a obľúbené letné dovolenkové destinácie, akými sú Bulharsko, Cyprus, Čierna Hora, Egypt, Grécko, Chorvátsko, Malta, Španielsko, Taliansko, Turecko, a Tunisko.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Meiers Weltreisen Meiers Weltreisen, Nemecko

CK Meiers Weltreisen pôsobí na nemeckom trhu už viac ako 30 rokov, v súčasnosti ako člen skupiny REWE Group. CK ponúka nielen dovolenku pre náročných na najkrajších plážach sveta, ale aj poznávacie zájazdy, ubytovanie v kempoch a karavánoch a štúdijné cesty.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka 

 

Neckermann Reisen Neckermann Reisen, Nemecko/Rakúsko

Cestovnú kanceláriu Neckermann Reisen založil v roku 1963 Josef Neckermann. Dnes je CK členom silnej a renomovanej skupiny Thomas Cook a je jednou z najsilnejších cestovných kancelárií v Nemecku a Rakúsku. CK ponúka dovolenky do všetkých obľúbených destinácií sveta, k dispozícii sú nielen odlety z nemeckých letísk ale aj z Viedne.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka AT    » Aktuálna ponuka DE

 

Öger Tours Öger Tours, Nemecko

Nemecká cestovná kancelária Öger Tours sídli v meste Hamburg a jej značka pôsobí na trhu cestovných kancelárií od roku 1969 kedy bola založená pánom Vural Öger. CK Öger Tours sa k 1.10.2010 stala súčasťou silnej skupiny cestovných kancelárií pod značkou Thomas Cook / Neckermann Reisen.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka  

 

Orex Travel Orex Travel, Slovensko

Slovenská cestovná kanceláriu Orex Travel je členom medzinárodnej skupiny Anex Tourism Group pôsobiacej v destináciach Turecko a Egypt, v ktorých vlastní aj niekoľko hotelov. CK Orex vlastní aj flotilu vlastných lietadiel.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka 

 

Satur Travel Satur Travel, Slovensko

Cestovná kancelária Satur Travel je tradičnou cestovnou kanceláriou, na Slovensku pôsobí od roku 1993. Pobočkami je zastúpená na území celého Slovenska. Počas leta CK ponúka dovolenku v obľúbených prímorských destináciách s leteckou dopravou z Bratislavy, Košíc, Popradu a Sliaču. Autobusové zájazdy sú organizované zo všetkých miest v SR. V ponuke nechýbajú ani exotické pobyty, poznávacie zájazdy, lyžovačky a plavby.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka  

 

Seneca Tours Seneca Tours, Slovensko

Slovenská cestovná kancelária Seneca Tours začala pôsobiť na na trhu cestovných kancelárií v roku 1991. Za obdobie svojho pôsobenia si vybudovala svoje postavenie na slovenskom trhu a CK Seneca Tours tak oprávnene môžme považovať za tradičnú a etablovanú slovenskú cestovnú kanceláriu. Tak ako aj iné veľké slovenské CK, aj Seneca Tours sa svojim produktom orientuje na bežných klientov, ktorým počas letnej dovolenkovej sezóny ponúka dovolenky v tradičných dovolenkových destináciach

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Schauinsland Reisen Schauinsland Reisen, Nemecko

Cestovná kancelária Schauinsland Reisen pôsobí na nemeckom trhu od roku 1918, čím sa radí medzi najstaršie a najskúsenejšie CK v Nemecku. V začiatkoch pôsobila ako dopravná spoločnosť, dnes prepravuje ľudí za dovolenkami do celého sveta. V ponuke nechýbajú tradičné letné dovolenkové destinácie v Stredomorí, ale ani exotické destinácie vo svete.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka  

 

Solvex Solvex, Slovensko

Slovenská cestovná kancelária Solvex je na trhu cestovných kancelárií od roku 2002. Počas letnej sezóny sa zameriava najmä na destinácie Bulharsko, Turecko, Kréta, Rodos, a Chorvátsko. Najviac "doma" sa CK Solvex cíti byť práve v Bulharsku, kde ponúka najväčší počet ubytovacích kapacít v porovnaní s inými slovenskými CK.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

Terra Reisen Terra Reisen, Rakúsko

Rakúska cestovná kancelária Terra Reisen s viac ako 50 ročnou históriou sa špecializuje na dovolenku s individuálnou dopravou v Grécku, Chorvátsku, Taliansku, Rakúsku a Slovinsku. V zime to sú lyžovačky, počas leta pobyty pri mori, a po celý rok wellness pobyty. 

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka  

 

Thomas Cook Thomas Cook, Nemecko

Cestovná kancelária Thomas Cook nesie vo svojom názve meno svojho zakladateľa, ktorý základy toho čo dnes poznáme ako CK Thomas Cook položil vo Švajčiarsku v 19. storočí. Počas svojho rozvoja sa dnes už masívna skupina cestovných kancelárií a leteckých spoločností vypracovala na jedného z najväčších touroperátorov na celom svete, ponúkajúca možnosti skvelej dovolenky na celom svete aj s odletmi z Viedne a Budapešti.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka 

 

Time Travel Time Travel, Česká republika

Česká cestovná kancelária Time Travel sa zameriava na dovolenkové pobyty v exotických destináciach s dôrazom na komfort. Každá dovolenka sa začína dopravou, a tá je v prípade CK Time Travel zabezpečovaná špičkovými leteckými spoločnosťami ako Royal Jordanian Airlines, Cathay Pacific, KLM, Singapore Airlines, apod. 

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

TIP travel TIP travel, Slovensko

Slovenská cestovná kancelária TIP travel pôsobí na trhu cestovných kancelárií od roku 1990. Patrí tak k etablovaným cestovkám na slovenskom trhu a počas svojej histórie sa prepracovala mezdi najväčšie cestovné kancelárie na Slovensku, o čom svedčí aj jej vysoký podiel stálych klientov.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka

 

TUI TUI, Nemecko/Rakúsko

Cestovná kancelária TUI zastáva popredné pozície v dovolenkovom priemysle nielen v Európe ale aj vo svetovom meradle. TUI pôsobí na trhu od roku 1968, aj keď korene spoločnosti siahajú do roku 1928. Za dovolenkou vo všetkých svetových vyhľadávaných destináciach Vás dopraví aj letecká spoločnosť TUIfly, ktorá je súčasťou koncernu TUI.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka TUI DE    » Aktuálna ponuka TUI AT 

 

Turancar Turancar, Slovensko

Slovenská cestovná kancelária Turancar začala pôsobiť na slovenskom trhu v roku 1996. So svojimi pohodlnými autobusmi sa zameriava najmä na pobyty v oblasti Jadranu s autobusovou dopravou zo Slovenska. V ponuke Ck sú aj pobyty s individuálnou dopravou a pobyty s leteckou dopravou z Košíc a Bratislavy do destinácií v Turecku, Bulharsku, Grécku, Taliansku a Španielsku.

     » Ďalšie informácie    » Aktuálna ponuka